Forma w kratkę

Problemy kadrowe są  głównym powodem nierównej formy Startu. Gracze z Kruklanek potrafią pokonać zespół z czołówki by tydzień później zaliczyć bolesną wpadkę w Warpunach.

Na mecz z Falą pojechało zaledwie jedenastu zawodników co i tak można uznać za sukces ponieważ nie wiele brakowało aby na to spotkanie udała się jeszcze bardziej okrojona kadra. Odzwierciedleniem sobotnich problemów był wynik. Start przegrał 0:5 grając od 57. minuty w osłabieniu.

Tydzień wcześniej po emocjonującym spotkaniu  UKS pokonał w Kruklankach MKS Ruciane Nida 3:2. Było to zdecydowanie najlepsze 90. minut Startu w tym sezonie. Zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Sebastian Sochacz.Wcześniej na listę strzelców wpisali się Kamil Taraszkiewicz i Alan Podbereźny.

W najbliższą niedzielę do Kruklanek zawita lider z Kowal Oleckich. Zawodnicy Startu z pewnością postarają się podtrzymać serię zwycięstw przed własną publicznością. Początek meczu o godzinie 15.30.