Podział punktów

Start Kruklanki w drugim meczu z rzędu stracił punkty z teoretycznie słabszym rywalem. Trener Jacenty Makałus po raz kolejny miał nie lada dylemat jak "połatać" mocno okrojoną kadrę na wyjazdowe spotkanie z Kłobukiem Mikołajki.

Gospodarze lepiej zaczęli te zawody strzelając bramkę w 16. minucie. Trzy minuty później z rzutu karnego wyrównał Sebastian Sochacz. Kłobuk po raz drugi wyszedł na prowadzenie w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Po nieco ponad godzinie skuteczną akcję lewą stroną przeprowadził Alan Podbereźny i po jego strzale Start remisował 2:2. Do końca meczu bramki już padły i takim rezultatem zakończyło się to spotkanie.

Arcyciekawie zapowiada się niedzielne spotkanie w A-klasie pomiędzy Startem Kruklanki i Mazurem Wydminy. W derbach powiatu zmierzą się ze sobą dwaj pretendenci do awansu. Obecnie bliżej szczęścia jest Mazur (2. miejsce - 36 punktów). Start traci do wydminian 2 "oczka"(4. miejsce - 34 punkty). Początek meczu na kruklaneckim "Teatrze marzeń" o godzinie 14.00.

Kłobuk Mikołajki - Start Kruklanki   2:2(2:1)

18. min. Sebastian Sochacz

63. min Alan Podbereźny